Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 18, 2020

На кордоні двох Корей зупинено радіопропаганду

Автор:

|

Квітень 23, 2018

|

Рубрика:

На кордоні двох Корей зупинено радіопропаганду

Міністерство оборони Південної Кореї у понеділок, 23 квітня, оприлюднило заяву про призупинення пропагандистського радіомовлення з гучномовців на кордоні з Корейською Народно-Демократичною Республікою (КНДР). Рішення прийнято з метою зниження напруженості між двома державами та створення відповідної «атмосфери для мирних переговорів».

Офіційний Сеул відключає гучномовці вперше за останні роки. Пропагандистське радіомовлення з боку Південної Кореї, яке чути на відстані понад 20 кілометрів від військово-демаркаційної лінії, було відновлено на початку січня 2016 року. Це стало відповіддю на проведені Пхеньяном випробування водневої бомби.

Переговори президента Південної Кореї Мун Чже Іна і лідера КНДР Кім Чен Ина, які повинні відбутися 27 квітня у розділеному між двома країнами селі Пханмунджомі, будуть третьою зустріччю глав двох корейських держав після закінчення Корейської війни в 1953 році. Очікується, що сторони обговорять угоду про перемир’я, яке фактично діє з часів закінчення військового конфлікту, але має бути замінено новим механізмом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply