Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

На гібридній війні ФСБ відрила яблучний фронт

Автор:

|

Квітень 13, 2016

|

Рубрика:

На гібридній війні ФСБ відрила яблучний фронт

MICT_n__16-04-13__05_Яблука

Намагання кремлівських правителів симетрично відповісти на санкції обурених російською агресією держав призводить до анекдотичних ситуацій. Але вони того не помічають. Навіть більше – хваляться, наче досягненнями.

Наприклад, прес-служба Россільгоспнагляду повідомила про спільну операцію з Федеральною службою безпеки. Що за дивовижний альянс? Розповідаємо! На 192 км траси «Москва – Крим» зібрана з працівників двох відомств бригада зупинила автомобіль. Той прямував з Білорусі у Ростов-на-Дону і віз 1077 коробок свіжих яблук. Так би і з’їли їх в критичні місяці весняного авітамінозу російські діти. Але оперативники ФСБ з успадкованою від кагебешників більшовицькою пильністю виявили – яблука українські! А що везуть їх з білоруського напрямку, то це, мабуть, для маскування.

Вантаж вилучили і знищили на Тульському полігоні твердих побутових відходів. Чи справді знищили, чи лише зробили фото, твердити не беремося. Хоча важко повірити, щоб в Росії отак взяли і змішали із сміттям аж 22 тонни смачної вітамінної закуски.

Втім, хай нищать. Україна ж у відповідь буде нищити російських найманців на Донбасі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply