Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Apr. 19, 2019

На Донбасі загинув майор поліції

Автор:

|

Листопад 15, 2017

|

Рубрика:

На Донбасі загинув майор поліції

Трагедія сталася у середу, 15 листопада, на дорозі Талаківка – Гнутове. Службовий автомобіль групи реагування патрульної поліції підірвався на протитанковій міні. В салоні машини було троє осіб. Майор поліції, 1981 року народження, загинув. Ще двоє поліцейських отримали поранення.

Голова Національної поліції Сергій Князєв у мережі Facebook написав, що патруль їхав на виклик. При цьому уточнив: «Ще вчора цієї міни там не було, бо наші військові вільно пересувались на цій ділянці. Зараз вибухотехніки виявили поряд ще одну замасковану міну». Найімовірніше, їх заклала ворожа диверсійно-розвідувальна група, яка зуміла проникнути у наш тил.

Поранених доставлено у шпиталь. В одного з них сьогодні день народження…

About Author

news

  • Тетяна

    Якщо Бог не дає ради тому, що відбувається, він допускає війну, щоб знищувати… Хотіли воювати, най воюють… тільки з жінкою з двома дітьми воювати то круто… а от з Путіним байки щодо психічних захворювань і крадіжок не проходять… тут потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., що віджимає батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде – ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту… це тільки винищувати… тут більше нічим не допоможеш.

Loading...