Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

На Донбасі справді тихо?

Автор:

|

Вересень 01, 2016

|

Рубрика:

На Донбасі справді тихо?

09_0109-1

У Франції та Німеччині у п’ятницю, 1 вересня, державні сайти оприлюднили спільну заяву канцлера Німеччини Анґели Меркель і президента Франції Франсуа Олланда щодо зміни ситуації на сході України. У ній висловлено повну підтримку досягнутої Тристоронньою контактною групою угоди про повсюдне припинення вогню у зв’язку з початком навчального року. Лідери двох держав запевнили у незмінній підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, а також підтвердили прихильність роботі з Україною і Росією в рамках «нормандського формату».

Як відомо, 10 серпня президент Росії Володимир Путін назвав «безглуздою» зустріч «нормандської четвірки», заплановану на час проведення саміту G20 в Китаї. 23 серпня з ним провели телефонну Франсуа Олланд і Анґела Меркель і закликали якомога швидше знайти час для нової зустрічі у «нормандському форматі» за участю чотирьох лідерів.

Поточній ситуації на Донбасі була присвячена і проведена 1 вересня у режимі відеоконференції нарада Тристоронньої контактної групи. Прес-секретар представника України Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила, що за звітами спостерігачів «можна констатувати: починаючи з півночі 31 серпня 2016 року і станом на 15:00 1 вересня 2016 року по всій лінії зіткнення режим припинення вогню в основному дотримується».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply