Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

На Донбасі подвоїлося число незахищених дітей

Автор:

|

Лютий 17, 2017

|

Рубрика:

На Донбасі подвоїлося число незахищених дітей


Понад мільйону українських громадян віком до 18 років необхідна гуманітарна допомога. Такі дані опублікував Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у своєму звіті, де відзначено, що кількість таких дітей майже подвоїлась за останній рік. Причиною, як зазначають в організації, стали тривалі воєнні дії та поступове погіршення умов життя, передає 17 лютого «Голос Америки».

«Діти у Східній Україні живуть під постійною загрозою важких до прогнозування сутичок і артилерійських обстрілів протягом останніх трьох років. Це нищить їх школи, вони змушені залишати свої домівки і їхній доступ до основних зручностей, таких як опалення і вода, відрізаний», – сказала представниця Дитячого фонду ООН в Україні Джованна Берберіс.

У звіті Фонду вказано, що тривалі обстріли та постійні загрози впливають на психологічний стан дітей. Зокрема спеціалісти та батьки вказують на посилення агресії, соціальної відчуженості та панічних розладів серед юних людей. Лише в зоні розмежування, за даними ЮНІСЕФ, мешкає 200 тисяч дітей.

Окрім цього, Фонд закликав сторони припинити ведення активних бойових дій та забезпечити функціонування міжнародних гуманітарних законів, щоб допомогти незахищеним верствам населення. «Після трьох жахливих років дітям у Східній Україні негайно потрібний тривалий мир, щоб припинити непотрібне страждання», – додала пані Барберіс.

ЮНІСЕФ для допомоги дітям на Донбасі закликав виділити 31,1 млн доларів на закупівлю усього потрібного для незахищеного населення. Наразі активісти зібрали лише 10% від загальної суми.

Світлини: AP, Дмитро Муравський.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply