Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

На Донбасі – блокада, а у МВФ – гроші

Автор:

|

Березень 19, 2017

|

Рубрика:

На Донбасі – блокада, а у МВФ – гроші

Тепер через перше виникла проблема з другим. Але спочатку нагадаємо, що коли українська влада 15 березня припинила транспортне сполучення з підконтрольними так званим «ДНР» та «ЛНР» територіями, керівництво Євросоюзу не лише висловило здивування, а й зажадало пояснень. А у неділю, 19 березня, стало відомо, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) з цього ж приводу взяв паузу у справі про надання Україні чергового траншу.

Перед обідом надійшла інформація, що це питання щезло з порядку денного роботи Ради директорів установи. Хоча повинно було там значитися. Принаймні офіційний представник МВФ Джеррі Райс перед тим заявляв, що виділення Україні траншу в $1 мільярд Фонд планує розглянути у понеділок, 20 березня.

Правда згодом озвалася прес-служба Міністерства фінансів України, запевнивши, що «перенесення термінів проведення засідання викликане виключно потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною», а також від так званої «націоналізації» ватажками сепаратистів українських підприємств на підконтрольних територіях.

Натомість 20 березня відбудеться позачергове засідання комітету Нацбанку України з монетарної політики.

About Author

news

  • alex34

    Шо… опять блокувальныки… фига се, какие они влиятельные…
    Просто штаты уже устали от пустослова Пети и теперь все будет по их правилам… т.е. Сначала выполняешь в полном объеме, чего там наобещал, не кивая на решения судов, независимых конечно, и на прочие, очень уважительные причины, а потом получаешь деньги… а если решит Петя выстебываться, то там найдут аргументов, что бы этого мелкого жулика убедить в своей правоте

Loading...