Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

На Дональда Трампа подають позов

Автор:

|

Червень 12, 2017

|

Рубрика:

На Дональда Трампа подають позов

Два американських прокурори пообіцяли зробити це у понеділок, 12 червня. Авторитетні вартові закону звинувачують чинного президента США у порушенні антикорупційного законодавства. Вони вважають ймовірним отримання ним фінансування від інших держав після вступу на посаду.

Генеральний прокурор округу Колумбія Карл Рейсін і генеральний прокурор штату Меріленд Брайан Фрош вважають, що Дональд Трамп порушив обіцянку триматися якнайдалі від  приватного бізнесу. Вони також вбачають тут ще й конфлікт інтересів. У січні новообраний президент США заявив, що його бізнес-активами керуватиме син. Однак є інформація, що Дональд Трамп досі отримує інформацію про фінансовий стан компанії.

Якщо федеральний суддя розпочне справу, прокурори вимагатимуть від президента особисті податкові декларації. Це допоможе оцінити масштаб його зовнішньоторговельних операцій. За словами генпрокурорів, справа, швидше за все, таки з’явиться в Верховному суді. Вони опираються на статті конституції США, що відомі як «положення про винагороди». Ці норми забороняють чиновникам отримувати подарунки або інші бонуси від іноземних урядів.

Раніше повідомлялось, що Дональд Трамп продав свої акції ще влітку, а отримані гроші використав для виборчої кампанії. Окрім того, він заявив, що повністю йде з бізнесу на період, поки буде перебувати на посаді глави держави.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply