Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

На Банковій новий клопіт з плівками

Автор:

|

Квітень 19, 2018

|

Рубрика:

На Банковій новий клопіт з плівками

У четвер, 19 квітня, представник Президента України у Верховній Раді, член фракції Блоку Петра Порошенка Ірина Луценко заявила, що оприлюднені нардепом-втікачем Олександром Онищенком аудіозаписи не заслуговують жодних коментарів доти, поки експертиза не встановить, кому належать записані там голоси.

Нагадаємо, що пан Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу. 5 липня 2016 року парламент дав згоду на притягнення його до відповідальності, однак він встиг покинути територію держави.

У грудні 2016 року Олександр Онищенко звинуватив адміністрацію Президента України Петра Порошенка у «скуповуванні» голосів народних депутатів. А 18 квітня 2018 року оприлюднено аудіозапис, який нагадує вже призабути «плівки Мельниченка», що завдали колись чимало прикрощів Леоніду Кучмі. Отож, президентській Адміністрації (як відомо, вона розташована на вулиці Банковій), знову доведеться переконувати громадську думку, що записані голоси зімітовано.

Як твердить Олександр Онищенко, це запис його розмови з Петром Порошенком, яка стосувалася Миколи Злочевського – міністра екології та природних ресурсів часів президентства Віктора Януковича. Спілкування велося російською мовою і голос, схожий на президентський, промовляє про домовленості щодо закриття кримінальних справ проти Миколи Злочевського та його бізнесу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply