Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Миротворців на Донбасі доведеться почекати

Автор:

|

Вересень 14, 2017

|

Рубрика:

Миротворців на Донбасі доведеться почекати

Сайт «Голосу Америки» 14 вересня оприлюднив інтерв’ю з віце-прем’єр-міністром України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе. Поміж іншого, у ньому йшлося і про ймовірне розміщення миротворців ООН у зоні конфлікту на Донбасі. «Я не схильна вірити, що Росія має щирі наміри піти зі сходу України, просто за своєю згодою. Але навіть, якби рішення було прийнято взагалі, то це би потребувало ще добрих 6-8 місяців, щоб така місія могла бути надіслана», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе. На її думку, не видно перспектив швидкого розміщення миротворців, просто російська сторона активно обговорює це питання з огляду на вже близькі у часі вибори президента Росії.

Як відомо, Володимир Путін нещодавно допустив варіант розміщення миротворців ООН на Донбасі. Однак, за словами прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова, конкретні переговори ще не ведуться. Росіяни хочуть, щоб це питання також узгоджували з представниками так званих «ДНР» та «ЛНР», а ще вважають, що миротворці повинні бути лише на лінії розмежування.

Українська сторона підтримує питання введення миротворців, але з умовою їх розміщення на всій неконтрольованій нашим урядом території. У США погоджуються з таким трактуванням.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply