Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Минув місяць війни у новому форматі

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Минув місяць війни у новому форматі

У четвер, 31 травня, прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) розповідає про скликану з цього приводу в Об’єднаному оперативному штабі нараду. На ній  підбито підсумки першого місяця, що минув від часу, коли АТО було замінено на ООС. Окрім того здійснено всебічний аналіз поточної ситуації у зоні бойових дій. Командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, підсумовуючи професійну розмову військових, наголосив: «Практичний досвід першого місяця проведення операції засвідчив, що її учасники і надалі готові та мають все необхідне для виконання завдань за призначенням, та найголовніше, бажають та вміють перемагати».

Оприлюднене цього ж дня зведення з лінії фронту інформує, що минулої доби бойові дії тривали на всіх напрямках. Російсько-терористичні війська здійснили 28 обстрілів українських позицій. У тому числі 9 разів гатили з важкого озброєння. Цього разу це були 122-міліметрові гармати та міномети двох калібрів.

Поранення отримали двоє захисників України. Бійців оперативно доправлено до шпиталю. Їхньому життю, як твердять медики, нічого не загрожує.

Наведено й інформацію від розвідки про втрати ворога – двох окупантів убито, четверо вибули з ладу після поранень.

Світлина: під час наради в Об’єднаному оперативному штабі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply