Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Можливості приймати біженців вичерпуються

Автор:

|

Вересень 04, 2016

|

Рубрика:

Можливості приймати біженців вичерпуються

07_0904-1

Такий тривожний висновок голова Європейської ради Дональд Туск озвучив 4 вересня на полях саміту G20 в Китаї. Він заявив, що Старий континент вже неспроможний впоратися з проблемою біженців та іммігрантів і закликав світове співтовариство допомогти у розв’язанні цієї кризи.

«Можливості Європи приймати чергові хвилі біженців, не кажучи вже про нелегальних економічних іммігрантів, вичерпуються. Враховуючи безпрецедентне число – 65 мільйонів переселених осіб у цілому світі, співтовариство Великої двадцятки повинно збільшити зусилля і взяти на себе відповідальність. Лише світові зусилля принесуть результат», – сказав Дональд Туск. Він нагадав, що проблема біженців стосується не тільки Європи, і що мова йде не тільки про біженців з Сирії. А також наголосив на тому, що потрібно боротися не з наслідками, а з причинами. Отже, усунути все те, що змушує людей втікати з рідного краю.

Європейський Союз нині зіткнувся з найбільшою за багато років міграційною хвилею. Щоб зупинити приплив утікачів, була укладена угода з Туреччиною. Її влада зобов’язалася закрити кордон, щоб унеможливити біженцям і мігрантам прибуття до Європи через Егейське море. Але це обернулося відновленням старого шляху втікачів до Європи – через Середземне море.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply