Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Москва заперечує слова генерала Віктора Муженка

Автор:

|

Вересень 30, 2017

|

Рубрика:

Москва заперечує слова генерала Віктора Муженка

Як повідомляє агенція «Інтерфакс», офіційний представник Міністерства оборони Росії у суботу, 30 вересня, заявив журналістам , що з території Білорусі виведено російські війська, які брали участь у маневрах «Захід-2017», і всі вони повернулися у пункти постійної дислокації.

Таким чином Москва намагається спростувати слова начальника Генштабу Збройних Сил України Віктора Муженка, який твердить, що Росія залишила частину військ на території Білорусі після навчань, а вивела лише невелику частину контингенту. Нагадаємо, що з 14 по 20 вересня Росія і Білорусь провели спільний військовий вишкіл «Захід-2017». У НАТО його сприйняли як свідчення підготовки Росії «до великої війни».

Організатори маневрів оголосили, що до участі у них залучено 12 700 військовослужбовців двох країн. Однак голова Військового комітету НАТО чеський генерал Петер Павел називав цифру в 100 тисяч. Тепер Росія, всупереч висновкам закордонних фахівців, намагається переконати світову громадськість у тому, що 28 вересня Белорусь покинув останній ешелон з російськими військовими.

Світлина з сайту «Радіо Свобода»: маневри «Захід- 2017» викликали протести і у самій Білорусі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply