Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Москва тягне час у справі про газ

Автор:

|

Червень 14, 2018

|

Рубрика:

Москва тягне час у справі про газ

Російська компанія «Газпром» у четвер, 14 червня, оголосила, що апеляційний суд у Швеції призупинив виконання рішення Стокгольмського арбітражу за позовом «Нафтогазу України», пов’язаному з транзитом газу через територію України. У прес-релізі «Газпрому» стверджується, що це має запобігти подальшим спробам української сторони домогтися арешту активів російської компанії за кордоном.

Минулого тижня суд у Нідерландах заарештував частки в голландських дочірніх компаніях «Газпрому» за позовом «Нафтогазу». Арешт був накладений для виконання лютневого рішення Стокгольмського арбітражу про стягнення з російської компанії понад $2,5 мільярда за недопоставлення російським монополістом узгоджених обсягів транзитного газу.

«Нафтогаз України» вже отримав відповідне повідомлення і заявив про намір найближчим часом надати суду свої розгорнуті пояснення і контрагрументи, об повернути справу у попереднє русло. Дії російської сторони важко розцінити інакше, як спробу відтягнути час оплати боргу. Зазначимо, що йдеться не про скасування рішень щодо арешту активів «Газпрому», а лише про призупинення процедури.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply