Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Москва прагне підірвати світовий порядок

Автор:

|

Вересень 07, 2016

|

Рубрика:

Москва прагне підірвати світовий порядок

08_0907__2

Таку думку висловив 7 вересня міністр оборони США Ештон Картер. Перебуваючи з візитом у Великій Британії, він виступив перед студентами Оксфордського університету. «Ми не шукаємо ворога в особі Росії. Але ми будемо захищати наших союзників, принциповий світовий порядок і позитивне майбутнє, яке він принесе нам усім», – твердо заявив очільник Пентагону.

На його думку, дії Росії ґрунтуються на помилкових амбіціях і безпричинних страхах. Ештон Картер звинуватив Москву в порушенні територіальної цілісності України і Грузії, у непрофесійній поведінці у космосі та кіберпросторі, а також у «брязканні ядерною зброєю». І наголосив, що попри досягнутий після холодної війни прогрес, в останні роки доводиться спостерігати російські дії, які вказують на те, що ця країна прагне підірвати принципи світового порядку. Невдоволення американського міністра викликала також підтримка Москвою президента Сирії Башара Асада, що робить ситуацію у цій країні дедалі більш небезпечною і жорстокою.

На цьому тижні президент Володимир Путін заявив про готовність відновлювати відносини з Великою Британією і США, але наголосив, що для цього треба спершу скасувати санкції проти Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...