Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 28, 2020

Москва, не нав’язуй нікому «русскій мір»!

Автор:

|

Травень 12, 2016

|

Рубрика:

Москва, не нав’язуй нікому «русскій мір»!

По-козацьки гостро і однозначно висловився на засіданні Ради Безпеки постійний представник України при ООН Володимир Єльченко. Він звинуватив Росію у фінансуванні тероризму з метою поширення ідеології «Русского міра».

Присутні змогли почути з уст українського представника сувору правду про агресивну політику Кремля. Адже міжнародне право вимагає від держав не вдаватися до актів тероризму. Натомість Україна вже більше двох років потерпає від агресії свого північно-східного сусіда. «Росія тимчасово окупувала і незаконно анексувала території України – Автономної Республіки Крим та міста Севастополя – і продовжує ворожі підривні дії на Донбасі», – заявив Володимир Єльченко.

А стосовно войовничих екстремістських ідеологій, то вони завжди є серйозною загрозою миру і безпеці на планеті. Ось і неоімперіалістична ідеологія так званого «Русского міра» використовує технології гібридної війни, включаючи фінансування тероризму. Пролунав заклик не обмежуватися аналізом соціальних, культурних, релігійних та інших причин войовничого екстремізму і тероризму, а звернути увагу, що пропаганда нетерпимості і ненависті вже ведеться і на державному рівні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply