Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

Москва дивиться у бік Мінська з роздратуванням

Автор:

|

Червень 25, 2016

|

Рубрика:

Москва дивиться у бік Мінська з роздратуванням

LLUUKA

Риторика російської пропаганди стосовно політики білоруського президента і навіть щодо самої його особи, стає щораз більш агресивною. 25 червня на російському сайті «Рамблер» з’явилася кореспонденція з багатозначним заголовком – «Лукашенко гребе на Захід граблями Януковича». Тут і роздратування, і хамуватого кшталту натяк на сумну долю колишнього президента України, а десь навіть і прихована погроза. Мовляв, дивися, що тебе чекає.

Таку реакцію викликала у Росії програмна промова Олександра Лукашенка на п’ятих Всебілоруських народних зборах, які днями завершилися у Мінську. Там було кілька тез, які однозначно не сподобалися московському режиму. Отож, Білорусь прагне укласти угоду з Євросоюзом і нормалізувати відносин зі Сполученими Штатами. А оскільки цього року знято санкції, це відкриває для держави «нові можливості», якими гріх не скористатися. От «Бацька», як називають жартома свого лідера білоруси, і закликав «надолужувати згаяне».

Ці слова на сайті оцінені як спроба в переддень виборів президента США і парламентських виборів в Росії позначити свої інтереси, висловлюючи готовність до співпраці з ЄС та США і водночас здійснюючи політичний тиск на Росію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...