Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Московські вояжі Пола Манафорта

Автор:

|

Листопад 26, 2017

|

Рубрика:

Московські вояжі Пола Манафорта

Про них у неділю, 26 листопада, розповідає сайт «Радіо Свобода» з посиланням на радіомовну корпорацію McClatchy. З отриманої від авіакомпаній інформації не важко зробити висновок, що бізнесмен і політтехнолог Пол Манафорт відвідував Росію і Україну набагато частіше, ніж вважалося раніше. Лише до Москви, перед тим як очолив у травні 2016 року виборчий штаб кандидата в президенти США Дональда Трампа, він літав не менше 18 разів. «Як консультант російських та українських олігархів і прокремлівських партій він протягом майже 10 років часто зустрічався з людьми з оточення Путіна», – повідомляє McClatchy.

Після перемоги Євромайдану Пол Манафорт був пов’язаний з проросійською партією «Опозиційний блок». Тим часом його представник заявив, що «шеф ніколи не працював на російський уряд і не вступав з ним у змову з метою саботажу президентських виборів 2016».

Спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує «російський слід» у минулорічній  виборчій кампанії Дональда Трампа, висунув Полу Манафорту низку звинувачень, які той цілковито відхилив.

Світлина Reuters: Пол Манафорт залишає суд.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...