Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Морські піхотинці у степах України

Автор:

|

Лютий 24, 2017

|

Рубрика:

Морські піхотинці у степах України

Їхня відвага й бойова майстерність потрібні зараз саме тут, поблизу невеликого і вже геть знищеного війною села Водяне. Зараз у ньому залишилося лише півтора десятки мешканців. Про це дізнаємося 24 лютого із facebook-сторінки  прес-центру штабу АТО.

Окупанти здійснюють обстріли переважно вночі. Як розповів командир взводного опорного пункту, саме навпроти позицій морпіхів розташувалося ворожа мінометна батарея. Окрім того, терористи ведуть вогонь з танків, гранатометів, кулеметів. Та до труднощів і небезпек нашим звитяжцям не звикати. Вони загартовані у боях, люблять свою Вітчизну і зуміють відстояти її незалежність.

А оприлюднене 24 лютого зведення прес-центру штабу АТО про ситуацію у зоні бойових дій принесло скорботну звістку. Загинув один український боєць. Ще двоє отримали поранення. Супротивник знову наростив число обстрілів. Минулої доби їх зафіксовано аж 83.

Дуже гаряче було на Донецькому напрямку. Практично щодня потерпає Авдіївка. Цього разу загарбники постійно стріляли з танка. Застосовували й інші види зброї. Врешті через пряме влучання снаряда у фільтрувальну станцію довелося зупинити її роботу. Персонал змушений був перейти у бомбосховище. Місто знову залишилося без води.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply