Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

Моральні авторитети закликають схаменутись

Автор:

|

Грудень 08, 2016

|

Рубрика:

Моральні авторитети закликають схаменутись

1207___01-2

Відома в Україні Ініціативна Група «Першого грудня» вкотре застерігає і попереджає українських політиків про критичність ситуації в Україні. Текст звернення оприлюднений 8 грудня на сайті Групи. Загальновизнані у державі моральні авторитети констатують, що історія нічого не навчила наш народ і з сумом згадують саркастичне гасло «Бий своїх, щоб чужі боялись!». Однак чужі з цього приводу лише тішаться.

Ось яку характеристику дано у зверненні нинішній ситуації в Україні: «Політичний клас – у полоні корисливих або ж вузьких партійних інтересів. Гідність людини, пам’ять про Майдан розчиняється у чварах і корупційних комбінаціях злодійкуватих можновладців. Влада все ще, як і в найгірші часи, залишається бізнесом. Олігархічна система законсервувалася і чинить шалений спротив реформам. Так не може тривати вічно. Надто тяжку ціну сплатили українці за те, щоб жити по-людськи. Україна не має права на чергове самознищення через брак волі до внутрішньої консолідації нації». А завершується цей, без перебільшення, крик душі словами Тараса Шевченка: «Схаменіться, будьте люде, бо лихо вам буде!»

Нагадаємо, що Ініціативна група «Першого грудня» створена у 20-ту річницю референдуму про незалежність України відомими інтелектуалами та громадськими діячами. В основу програмних документів закладена декларація, яка містить базові принципи для об’єднання українського народу, та Хартія Вільної Людини, яка відтворює життєві орієнтири для нашого суспільства. До її складу, зокрема, увійшли В’ячеслав Брюховецький, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Мирослав Попович, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак, Ігор Юхновський.

На архівній світлині – члени Ініціативної групи «Першого грудня» дають прес-конференцію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...