Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Міжнародні експерти виконали місію у Солсбері

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

Міжнародні експерти виконали місію у Солсбері

У четвер, 12 квітня, Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) доповіла про результати проведеного розслідування з приводу замаху на колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Копія підсумкової версії доповіді, відповідно до прийнятої практики, була передана британській стороні, заявив представник міністерства закордонних справ Сполученого Королівства. Офіційний Лондон також попросив надати копії доповіді всім країнам-учасницям Конвенції про заборону хімічної зброї. «Прозорий і відкритий підхід» є повною протилежністю «тактиці заплутування і відволікання», яку використовує російська сторона, наголошує з цього приводу видання Daily Mail.

Колишній працівник російського Головного розвідувального управління Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості у місті Солсбері 4 березня. Вже встановлено, що їх отруєно високотоксичною речовиною «Новичок», розробленою в СРСР. Британські спецслужби вважають, що отрута була провезена з Росії. 9 квітня Юлію Скрипаль виписали з лікарні і доставили ​​у безпечне місце. Її батько як і раніше перебуває у клініці Солсбері.

Отруєння призвело до серйозної кризи у відносинах між країнами Заходу і Росією. Велика Британія поклала відповідальність за злочин на Москву. Союзники Лондона по Євросоюзу і НАТО підтримали цю позицію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply