Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 18, 2020

Міжнародне розслідування ймовірної хімічної атаки

Автор:

|

Квітень 17, 2018

|

Рубрика:

Міжнародне розслідування ймовірної хімічної атаки

Сирійська державна агенція Sana у вівторок, 17 квітня, повідомила, що місія Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) вже прибула у місто Думу – столицю сирійської провінції Східна Гута. Спершу приїзд експертів був запланований на середу, проте це вдалося зробити на день раніше. Фахівці мають намір розслідувати передбачувану хімічну атаку, яку, як вважають на Заході, сирійський уряд здійснив у Східній Гуті 7 квітня.

Тим часом у Міністерстві закордонних справ Франції переконані, що докази застосування хімічної зброї в сирійській Думі, найімовірніше знищені. Дипломатичне відомство наголошує, що регіон знаходиться під повним контролем сирійської і російської армій. При цьому раніше експертів ОЗХЗ не допускали на територію, незважаючи на те, що вони прибули в Дамаск ще 14 квітня.

За даними гуманітарних організацій, у ніч на 7 квітня вертоліт скинув бочкову бомбу з хімікатами над сирійським містом Думою. Більшість постраждалих мирних жителів – жінки і діти, відзначають активісти. За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, загинули не менше 70 і звернулися до лікарень понад 500 осіб.

Світлина: на вулицях Думи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply