Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Міжнародна ізоляція Держави Катар наростає

Автор:

|

Червень 07, 2017

|

Рубрика:

Міжнародна ізоляція Держави Катар наростає

Як повідомив 7 червня сайт ВВС, на цю тему вже висловився президент США. Він закликав короля Саудівської Аравії наростити зусилля у справі об’єднання країн Перської затоки на тлі ескалації конфлікту із Катаром. Нагадаємо, цю державу сусідні звинуватили у підтримці тероризму. Неназваний американський чиновник виклав агенції Reuters слова Дональда Трампа у такій інтерпретації: «Він сказав, що нам потрібно об’єднати регіон для боротьби з екстремістською ідеологією та фінансуванням тероризму».

Нещодавно президент США заявляв, що дії Саудівської Аравії проти Катару можуть стати «початком кінця жахів тероризму». На думку оглядачів, на ізоляцію Катару вплинув виступ Дональда Трампа у саудівській столиці Ер-Ріяд, де він наголосив на нестабільності у Близькосхідному регіоні та закликав його країни об’єднатися у боротьбі із тероризмом. Це могло стати своєрідним сигналом, щоб розпочати ізоляцію Катару.

Нагадаємо, 5 червня Саудівська Аравія, Бахрейн, ОАЕ разом із дипломатичними зв’язками розірвали наземне, повітряне та морське сполучення з цією країною. Згодом санкції проти Катару ввели Єгипет, Ємен, Лівія, а також Мальдіви, Маврикій,  Мавританія і частково Йорданія.

Влада Катару заперечує звинувачення у підтримці радикальних ісламістів та готова сісти за стіл переговорів. Посередником у цій справі може стати нейтральний Кувейт.

Світлина AFP: 21 травня 2017 року – зустріч Дональда Трампа з еміром Катару шейхом Тамімом бен Хамадом Аль Тані в Ер-Ріяді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply