Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Міський голова Дрогобича вдарив активіста

Автор:

|

Червень 04, 2018

|

Рубрика:

Міський голова Дрогобича вдарив активіста

Інцидент стався у понеділок, 4 червня. Під час суперечки у приміщенні міської ради Дрогобича (Львівська область) мер міста Тарас Кучма сильно вдарив кулаком в обличчя місцевого мешканця, що затіяв з ним суперечку. На викладеному у популярному відеохостингу YouTube записі видно, як чоловік у синій футболці називає крадієм мера. Той усе заперечує і обзиває опонента брехуном та негідником і врешті сильно б’є правою рукою в щелепу. Обох розборонили присутні. Як твердять львівські ЗМІ, згодом бійка повторилася.

Місцеве видання «Форпост», повідомило, що усе це сталося після того, як до міського голови прийшли представники громадськості із питанням про незаконне сміттєзвалище на одному із комунальних підприємств міста.

За словами самого пана мера, причина конфлікту в тому, що нема куди вивозити сміття з міста, а звинувачують у цьому його.

Зазначимо, що Тарас Кучма – учасник Революції Гідності й АТО, свого часу був головним лікарем батальйону імені Кульчицького, член партії «Громадський рух “Народний контроль”».

Світлина: Тарас Кучма.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply