Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Місія МВФ завершила роботу в Україні

Автор:

|

Листопад 18, 2016

|

Рубрика:

Місія МВФ завершила роботу в Україні

1118___07-1

Вона тривала з 3 по 17 листопада включно, а у п’ятницю, 18 листопада, оприлюднено підсумкову заяву Міжнародного валютного фонду (МВФ). І хоча у тексті сформульовано задля пристойності кілька схвальних висновків, в усьому іншому українська влада фактично отримала вказівку, як і над чим працювати далі. Перш за все, це вищі темпи реформування сектора державних підприємств, поліпшення середовища для ведення бізнесу, продовження фіскальної консолідації, завершення пенсійної реформи, проведення обережної монетарної політики, спрямованої на зниження інфляції та збільшення державних резервів.

Очевидно, автори заяви добре орієнтується у нюансах внутрішнього політичного життя в Україні, якщо дали і таку рекомендацію владі – «залишатись об’єднаною у своїй рішучості продовжувати здійснювати реформи, протистояти тиску з боку популістів і долати спротив тих, хто має корисливі інтереси».  І чи не найголовніше – МВФ чекає конкретних результатів у притягненні до відповідальності корумпованих чиновників високого рівня і повернення доходів, одержаних внаслідок корупційних діянь.

А от щодо отримання Україною запланованого на середину листопада 2016 року наступного кредитного траншу, в заяві МВФ не сказано нічого…

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply