Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Мінськ усе більше дивиться на Захід

Автор:

|

Вересень 04, 2016

|

Рубрика:

Мінськ усе більше дивиться на Захід

05_0904-1

Білоруські інтернет-ресурси, включаючи опозиційні, 4 вересня жваво обговорюють підсумки неформальної зустрічі міністрів закордонних справ країн Європейського Союзу (ЄС) і країн-учасниць ініціативи «Східне партнерство», яка відбулася напередодні у Братиславі. Заснований покійним Павлом Шереметом сайт «Білоруський партизан» відреагував на цю подію промовистим заголовком – «Мінськ зацікавлений у початку переговорів з ЄС щодо базової угоди».

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей у Братіславі виклав підходи своєї країни до подальшого розвитку «Східного партнерства», що цілком відповідало порядку денному зустрічі. Однак далі керівник білоруського зовнішньополітичного відомства висловив надію на подальше розширення конструктивного діалогу і взаємовигідної співпраці Білорусі з Євросоюзом, включаючи початок переговорів щодо базової угоди між Білоруссю та ЄС. А це вже означає відверту зміну зовнішньополітичного вектора. Офіційний Мінськ, як бачимо, послідовно дистанціюється від політики Кремля.

На світлинах: вгорі – загальне фото учасників зустрічі, внизу – двосторонні перемовини у Братіславі Володимира Макея з міністром закордонних справ і міжнародного розвитку Франції Жан-Марком Еро.

05_0904-115

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...