Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Міністра замінили через скандал з мігрантами

Автор:

|

Квітень 30, 2018

|

Рубрика:

Міністра замінили через скандал з мігрантами

Британський уряд у понеділок, 30 квітня, повідомив, що новим очільником Міністерства внутрішніх справ Сполученого Королівства призначений Саджид Джавід, який досі працював міністром у справах регіонів і місцевого самоврядування. Він замінив Ембер Радд, яка напередодні подала у відставку на тлі скандалу навколо мігрантів з карибських країн.

Для прем’єр-міністра Терези Мей ця відставкам стала важким ударом. Всього лише два дні перед тим вона висловила пані Радд повну довіру. Окрім того, на 4 травня в Англії призначені регіональні вибори. Консерваторам загрожує поразка у Лондоні. Під контроль опозиційних лейбористів може перейти і низка інших округів.

Останнім часом Ембер Радд перебувала під тиском у зв’язку з міграційним скандалом, який отримав назву від корабля «Віндраш». На ньому після Другої світової війни до Великої Британії для відновлення країни прибули громадяни Ямайки, що поклало початок активної міграції до Сполученого Королівства вихідців і з інших країн Карибського басейну. А тепер у зв’язку з посиленням британського міграційного законодавства вони і їх нащадки стали об’єктом пильної уваги. Тим, у кого не було чинних документів, загрожувала депортація. Щоб її уникнути, потрібно надати суду докази законності свого перебування в країні. А такі документи мігрантам з країн Карибського басейну ніколи не видавалися. Врешті Тереза ​​Мей вибачилася перед країнам Карибського басейну, які входять до Співдружності Націй. Однак міністр внутрішніх справ Ембер Радд у неділю, 29 квітня, таки покинула свою посаду.

Світлина: Саджид Джавід.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply