Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 17, 2019

Міністр внутрішніх справ береться за зовнішні

Автор:

|

Грудень 25, 2016

|

Рубрика:

Міністр внутрішніх справ береться за зовнішні

1225___06-2

Хто б міг собі уявити, що основною темою українських засобів масової інформації в останню неділю року, 25 грудня, стануть стосунки між Україною та Державою Ізраїль! А все через те, що напередодні Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію, в якій закликає Ізраїль припинити будівництво незаконних поселень на території Палестини. Цей документ, без перебільшення, викликав обурення ізраїльської влади. Аж настільки, що прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив, що не буде дотримуватися результатів голосування ООН, доручив міністерству закордонних справ протягом місяця переглянути взаємини з ООН та викликав на розмову послів низки держав, що голосували за таку резолюцію. У тому числі й посла України.

То чи не допустила помилки українська дипломатія? Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко 25 грудня на своїй сторінці у мережі Twitter пояснив: «Ізраїльські поселення на окупованих територіях суперечать міжнародному праву, як і окупація Криму Росією. Міжнародне право одне для всіх. Не можна крутити ним, як собака хвостом». Останні слова важко віднести до дипломатичних, оскільки в цій галузі дуже цінується стриманість. Та, мабуть, наш постпред вже надто багато наслухався з цього приводу. От і прорвало!

Адже цього ж дня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив: «Голосування України проти Ізраїлю в ООН виглядає дивним і необдуманим. Цей факт необхідно розглянути на найближчому засіданні Кабміну». Є тут одна суттєва неточність. Українська делегація не голосувала «проти Ізраїлю», а лише проти створення його владою незаконних поселень на території Палестини.

Цікаво, а що думає міністр закордонних справ Павло Клімкін про недавню трагедію у Княжичах на Київщині? Там загинуло п’ять правоохоронців, які через фатальну помилку стріляли одні в одних.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...