Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

Мільярдний транш знову на горизонті України

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

Мільярдний транш знову на горизонті України

Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) оголосила про намір розглянути питання виділення Україні траншу розміром $1 мільярд у понеділок, 3 квітня. Про це повідомили в київському представництві Фонду, передають 30 березня «Українські новини».

«Розгляд радою виконавчих директорів МВФ третього перегляду програми України в рамках механізму розширеного фінансування – разом з результатами консультацій 2016 з статті IV угод МВФ – заплановано на 3 квітня 2017 року», – зазначив постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше.

До того ж інформацію про це підтвердив сьогодні й міністр фінансів України Олександр Данилюк. «Роботу завершено спільними зусиллями. Питання України буде розглянуто Радою директорів МВФ 3 квітня», – написав чиновник у мережі Facebook.

Водночас питання України досі відсутнє в порядку денному Ради директорів МВФ, який розписаний до 7 квітня. Відомо лише, що 3 квітня вони консультуватимуться з владою Мальти через свої проблеми. Однак, як очікується, порядок денний скоро підкоректують.

Нагадаємо, МВФ відклав передачу нового траншу для України, який був запланований на 20 березня, у зв’язку з блокадою Донбасу. Організація вирішила переглянути показники розвитку економіки через цю подію.

Світлина: Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...