Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 18, 2019

Мігранти відкрили нові шляхи у Європу

Автор:

|

Листопад 23, 2017

|

Рубрика:

Мігранти відкрили нові шляхи у Європу

Сталося це порівняно недавно. Приблизно з середини цього року біженці почали відходити від традиційних маршрутів потрапляння у Європу. Про це в четвер, 23 листопада, розповіла у Брюсселі директор європейського бюро Управління Верховного комісара ОНН у справах біженців (УВКБ) Паскаль Моро.

Помічено, що вже значно менше біженців потрапляє в Італію. Їхній шлях тепер починається не у Лівії, а в Тунісі, Туреччині або Алжирі. Як дізнаємося із звіту УВКБ, число мігрантів, які прибули до Іспанії в період з липня по вересень 2017 року, зросло на 90 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Переважно це вихідці з Марокко, Кот-д’Івуару, Гвінеї і Сирії. Зростає також навантаження на Грецію. При цьому дві третини від числа біженців, що дісталися сюди, становлять жінки та діти.

Залишаєтьмся високим і число жертв нелегальної міграції. Цього року на морських маршрутах загинули або пропали без вісті близько трьох тисяч осіб. Ще 57 мігрантів зникли або загинули, добираючись суходолом.

Світлина DPA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...