Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Міхеіла Саакашвілі зустрінуть колючим дротом

Автор:

|

Вересень 07, 2017

|

Рубрика:

Міхеіла Саакашвілі зустрінуть колючим дротом

Як відомо, він пообіцяв повернутися 10 вересня в Україну через пункт пропуску «Краковець». І промовив: «До зустрічі!» Прихильники колишнього президента Грузії та очільника Одещини, а нині – лідера української партії «Рух нових сил», до цієї події готується. Готується і влада.

7 вересня кореспондент «Радіо Свобода» Галина Терещук повідомила з Краковця: «При в’їзді на сам пункт пропуску, ліворуч і праворуч, з’явився спіральний ріжучий дріт. На дотик гострий, немов лезо. Пролазити через нього небезпечно».

Прикордонники не відповіли на запитання, чи пов’язано це з можливим приїздом Міхеіла Саакашвілі. Офіційно кажуть, що відбувається посилення заходів безпеки на всіх ділянках українського кордону через проведення російсько-білоруських навчань «Захід-2017». Непереконливо! Адже ці маневри відбуваються не у Польщі. Водночас відомо, що соратники позбавленого українського громадянства грузина мають намір облаштувати  наметовий табір неподалік пункту пропуску. Створено штаб повернення Міхеіла Саакашвілі. в Україну. Стає тривожно, бо невідомо, наскільки спокійно воно відбудеться.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply