Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 9, 2019

Міхеіла Саакашвілі чекають в Україні

Автор:

|

Серпень 11, 2017

|

Рубрика:

Міхеіла Саакашвілі чекають в Україні

Правда, далеко не усі. Ну, а у тих, хто бажає його приїзду, мотиви можуть відчутно різнитися. Хтось чекає, щоб зануритися з ним у вир політичного життя, а хтось, щоб затримати і передати грузинській владі. Тим часом сам колишній президент Грузії і губернатор Одещини продовжує свій вояж країнами Східної Європи. Як повідомляє 11 серпня сайт «ВВС-Україна», зараз Міхеіл Саакашвілі перебуває в Угорщині. Врешті й сам він написав на своїй сторінці у мережі Facebook: «Поїхали з сім’єю на озеро Балатон. Біля пам’ятника угорському королю Андрашу і його дружині, українській принцесі Анастасії». Отже, постійно думає про Україну.

А в Україні про нього постіно говорять. Один із керівників партії «Рух нових Сил Міхеіла Саакашвілі»  Давід Сакварелідзе у Херсоні заявив, що партія готується зустрічати свого лідера на кордоні з Україною. Але не уточнив на якому і коли. Раніше особи, що претендують на звання компетентних, запевняли, що пана Саакашвілі в Україну попросту не впустять – відберуть паспорт і відправлять, звідки приїхав. Це спонукало заступника генпрокурора України Євгена Єніна пояснити, що у цьому випадку в Україну таки можна приїхати, тільки при наявності візи. Втім, тут є ще одне «але». Як тільки Міхеіл Саакашвілі звернеться десь у наше посольство з проханням про візу, звідти одразу зателефонують на Банкову.

Світлина з facebook-сторінки Міхеіла Саакашвілі.

About Author

news

  • Mykola Terletsky

    Молоде недосвідчене лисеня біжить до берега по замерзлій річці, забуваючи про все, провалюється, і добре, якщо йому пощастить й воно вибереться мокре від носа до кінчика хвоста. Хитрий пройда лис обережно ступає по замерзлій річці, прислухаючись до найменшого шереху;його ніколи не охоплює спокуса рухатися швидше, ніж потребують обставини.
    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=251522848699798&id=174653363053414