Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Міхеіл Саакашвілі вже має партію-союзника?

Автор:

|

Вересень 05, 2017

|

Рубрика:

Міхеіл Саакашвілі вже має партію-союзника?

Сайт «Польське радіо» вмістив 5 вересня аж дві замітки, що стосуються колишнього президента Грузії та очільника Одещини. По-перше, повідомлено, що правоохоронці з його етнічної батьківщини скерували до Генпрокуратури України запит на екстрадицію. Тобто, просять заарештувати та видати Міхеіла Саакашвілі. А по-друге, сам він демонстративно нехтує небезпекою і готовий 10 вересня в’їхати на територію України через пункт перетину кордону Корчова-Краковець.

А там його будуть чекати відомі члени партії «Самопоміч». Їх «Польське радіо» називає поіменно з посиланням на facebook-сторінку мера Львова Андрія Садового, який водночас є лідером згаданої політичної сили. А він оголосив, що його однопартійці Ірина Подоляк, Єгор Соболєв, Роман Семенуха, Семен Семенченко та Павло Костенко будуть присутні на контрольно-пропускному пункті «Краковець», аби проконтролювати дотримання Закону та Конституції України щодо Міхеїла Саакашвілі».

Андрій Садовий висловив сподівання, що Президент України Петро Порошенко встигне до того часу виправити своє непродумане рішення, яким позбавив Міхеіла Саакашвілі українського громадянства. Наголошено також, що «Самопомічі» захищає не «політика Саакашвілі», а «грубо порушені права громадянина України». Але це лише стало додатковим аргументом на користь припущення, що в Україні може сформуватися група партій, які мають серйозні претензії до чинної влади.

Архівна світлина: Андрій Садовий і Михайло Саакашвілі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply