Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Міхеіл Саакашвілі у ролі прокурора

Автор:

|

Грудень 11, 2017

|

Рубрика:

Міхеіл Саакашвілі у ролі прокурора

А увійшов він у неї, що найцікавіше, у Печерському районному суді Києва, де у понеділок, 11 грудня, розглядалася справа про обрання йому запобіжного заходу. Колишній президент Грузії і керівник Одещини у своїй промові висловив кілька серйозних звинувачень недругам.

Перш за все лідер партії «Рух нових сил»  заявив, що його арешт став «подарунком» для президента Росії: «Це і є реальна робота на ворога. Це прямий подарунок Путіну і хтось на Банковій вирішив зробити йому такий подарунок». Міхеіл Саакашвілі також знайшов деяку подібність між Володимиром Путіним і Петром Порошенком. І спробував іронічно спростовувати звинувачення у співпраці з російськими спецслужбами: «Якщо я фсбшник, треба це довести у суді і виміняти на українських розвідників. Путін готовий всіх українців на мене поміняти».

Зрозуміло, що не міг опинитися поза текстом генпрокурор Юрій Луценко. Той нещодавно заявив, начебто Міхеіл Саакашвілі разом з бізнесменом Сергієм Курченком «намагався влаштувати державний переворот» за 210 тисяч доларів. Затриманий політик з цього приводу саркастично запитав: «210 тисяч доларів коштує держпереворот в Україні? Ви таке чули? Це творчість Луценка. Давайте збирати?»

Пізно ввечері надійшло повідомлення, що Печерський районний суд Києва відпустив Міхеіла Саакашвілі на час розслідування без запобіжного заходу.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply