Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Міхеіл Саакашвілі шукає 300 «спартанців» у Раду

Автор:

|

Вересень 19, 2017

|

Рубрика:

Міхеіл Саакашвілі шукає 300 «спартанців» у Раду

Колишній президент Грузії й голова Одеської облдержадміністрації, а нині чи не найголовніший політичний опонент Петра Порошенка, 19 вересня зумів провести у Києві брифінг. І не де-небудь, а під приміщенням президентської Адміністрації.

Там він, зокрема, озвучив оригінальну і водночас утопічну ідею оновлення складу Верховної Ради: «У нас є конкретна програма. Ми зберемо 300 нормальних «спартанців» – депутатів, які будуть мати більшість у Верховній Раді, які підпишуть угоду з народом, що вони там лише на одну каденцію, зроблять реформу – і підуть з політики». Таким чином Міхеіл Саакашвілі сподівається ввести у парламент нових людей. Він пообіцяв сам зайнятися їх підбором, вживши навіть термін «селекція», а також допомагати молодому поколінню прийти до влади.

Згадав і про себе. У найближчих планах не має наміру надовго затримуватися у Києві, буде їздити регіонами країни. А щодо особистих перспектив, то сказав, що йому посади не потрібні.

А запитання про свої невисокі рейтинги Міхеіл Саакашвілі різко відбив: «Це брехня бариг. Якщо мне підтримують тільки 2% – чому Порошенко так мене боїться? Він сам не вірить у цю брехню. Це міф. У Вінниці, коли ми пішли на фонтани «Рошену» – це був тріумф! Один раз я вам раджу піти зі мною до народу – а потім поговоримо про мої 2%».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply