Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Міхеіл Саакашвілі просить політичного притулку

Автор:

|

Жовтень 03, 2017

|

Рубрика:

Міхеіл Саакашвілі просить політичного притулку

І де б ви думали? Та у нас, в Україні, громадянином якої він перестав бути за рішенням Петра Порошенка.

Отож, колишній президент Грузії та голова Одеської обласної державної адміністрації звернувся до української влади з проханням надати йому політичний притулок. Про це у вівторок, 3 жовтня, повідомив його адвокат Маркіян Галабала. Він додав, що Державна міграційна служба наразі не відповіла на прохання Міхеіла Саакашвілі, хоча мала б це зробити протягом дня.

Такий несподіваний хід епатажного політика можна пояснити лише тим, що прокуратура Грузії домагається його повернення на етнічну батьківщину. Тим часом генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що цій процедурі перешкоджають деякі обставини. Зокрема, пан Саакашвілі після нелегального перетину українського кордону подав документи до міграційної служби, що, згідно з міжнародними зобов’язаннями України, перешкоджає його екстрадиції. Втім, генпрокурор запевнив, що ці обставини будуть детально вивчені протягом кількох тижнів.

Нагадаємо, що 10 вересня екс-президенту Грузії, раніше позбавленому українського громадянства, і його симпатикам вдалося потрапити на територію України, прорвавши заслін українських прикордонників, які перекрили їм шлях на контрольно-пропускному пункті «Шегині».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply