Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Міхеіл Саакашвілі спонукав до дії Бідзіну Іванішвілі

Автор:

|

Червень 02, 2016

|

Рубрика:

Міхеіл Саакашвілі спонукав до дії Бідзіну Іванішвілі

іванішвілі_fot5o

Як ми повідомляли тиждень тому, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі раптом згадав своє грузинське політичне минуле. Зауважимо, з ностальгією. Бо не просто оголосив про намір повертатися на етнічну батьківщину. А ще й висловив переконання, що партія «Єдиний національний рух», якою він, виявляється, продовжує керувати, переможе на цьогорічних парламентських виборах у Грузії.

Це викликало несподівано жваву реакцію в опонентів колишнього президента. Про що 2 червня повідомили засоби масової інформації, правда, з посиланням на одне і те ж джерело – сайт haqqin.az. Перш за все процитували колишню активну учасницю Революції троянд Ніно Бурджанадзе, яка згодом різко розірвала дружбу з неспокійним Міхо: «Повернення Саакашвілі реальне – і в цьому полягає суть грузинської драми».

Втім, постановці такої драми взявся перешкоджати набагато потужніший недруг нинішнього одеського губернатора – мільярдер Бідзіна Іванішвілі. Подейкують, що саме він довів Міхеіла Саакашвілі до статусу заробітчанина в Україні, вклавши чималі капітали у створення своєї партії «Грузинська мрія». Та за неповний рік з нуля досягла найвищого ступеня довіри виборців і здобула більшість місць у парламенті, де сформувала уряд на чолі з самим Бідзіною Іванішвілі. Однак той пропрацював на посаді прем’єра недовго. Дочекавшись (і безперечно, доклавши до цього рук і коштів) поразки свого недруга на президентських виборах, він подав у відставку і знову зайнявся бізнесом.

А тепер повертається у політику. Та ще й з гучним зверненням до грузинського народу, в якому оголошує, що йде на парламентські вибори, щоб не допустити реваншу Міхеіла Саакашвілі. Особливо привертають увагу такі слова: «Обов’язково використаю весь мій ресурс…» Таки має що вкладати, бо входить до другої сотні найбагатших людей світу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...