Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Мер Одеси згадав про українську мову

Автор:

|

Квітень 25, 2018

|

Рубрика:

Мер Одеси згадав про українську мову

У середу, 25 квітня, міський голова Одеси Геннадій Труханов спробував вести сесію державною мовою. Одеське інтернет-видання «Думська» наголошує, що це сталося вперше за дві його каденції на цій посаді. «Шановні колеги, прошу зареєструватися в електронній системі голосування. Зарєстровано 54 депутати. Приступаємо до формування робочих органів сесії», – з цих слів головуючого почалося засідання.

Скоріш за все, це пов’язано з проектом рішення, яке депутати розглянуть з метою внесення змін до регламенту міської ради. Там зазначається, що мовою сесії є українська, проте нарівні з нею можуть використовуватися російська та інші мови. Втім, є й інша версія. У Геннадія Труханова зараз дуже складні часи. Особливо на тлі недавньої публікації у ВВС, де сказано, що чинний мер Одеси колись належав до злочинного угрупування. Тож краще чинити, як Київ каже.

Не важко було помітити, що не всім депутатам звично використовувати у роботі українську мову, тому засідання вийшло двомовним – частина депутатів говорила українською, частина російською. Врешті й старань самого міського голови не надовго вистачило. Назвавши одеситів «насіленням», він перейшов на російську.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply