Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 22, 2019

Мер міста постраждав через мігрантів

Автор:

|

Листопад 28, 2017

|

Рубрика:

Мер міста постраждав через мігрантів

 

У невеликому міста Альтені, що розташоване на західних землях Німеччині, вчинено замах на 57-річного бургомістра  Андреаса Хольштайна. Про це повідомляють 28 листопада сайти «Радіо Свобода» і «Deutsche Welle».

Інцидент стався поблизу пересувного кіоску з шаурмою. Невідомий наразі нападник, ймовірно, перебував напідпитку. Він поцікавився у політика, чи бачить перед собою бургомістра, а потім вдарив його у шию ножем. За словами свідків, зловмисник кричав, що він проти політики мера з прийому біженців і мігрантів. Постраждалого доставили у лікарню, звідки його вже виписано, хоча поранення кваліфікували як серйозне.

Під керівництвом Андреаса Хольштайна Альтена прийняла навіть більше біженців, ніж було необхідно відповідно до квот. Раніше мер написав книгу про боротьбу з правим радикалізмом. Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що шокована замахом, і подякувала всім, хто надав допомогу бургомістру. Нападник заарештований. Вже відкрито кримінальну справу про замах на вбивство, у якому проглядається політичний мотив.

Два роки тому 44-річний чоловік з ножем напав на Хенрієтту Рекер, що балотувалася на посаду обер-бургомістра Кельна. Мотивом теж було незадоволення політикою щодо мігрантів. Як з’ясувалося, злочинець був членом правоекстремістської партії і брав участь в маршах неонацистів.

Світлина DPA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...