Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Меланія Трамп подала в суд на Daily Mail

Автор:

|

Вересень 02, 2016

|

Рубрика:

Меланія Трамп подала в суд на Daily Mail

04_0902-2

Це провідні інформагенції світу викладають 2 вересня як пікантну новину. Отож, дружина кандидата в президенти США від Республіканської, партії подала в суд на британський таблоїд за неприємну для себе публікацію. В одній зі статей онлайн-версії Daily Mail йшлося про те, що в 1990-х роках тоді ще майбутня дружина Дональда Трампа начебто працювала моделлю в сфері високооплачуваних ескорт-послуг. Адвокат Меланії назвав цю статтю на сто відсотків неправдивою і надзвичайно шкідливою. Він заявив, що його клієнтка працювала на законних підставах в законно зареєстрованому модельному агентстві, не була секс-працівницею і не займалася наданням ескорт-послуг. Позивачі оцінюють суму завданих збитків у розмірі $150 мільйонів.

Напередодні ввечері Daily Mail вилучила з свого сайту статтю, що дала привід для позову. У супровідному коментарі редакція пише, що не наголошувала на справжності опублікованих тверджень. Водночас визнає – навіть якщо ці припущення виявляться хибними, вони здатні вплинути на хід президентської кампанії.

Дональд Трамп і модель зі Словенії Меланія Кнаусс, молодша за нього на 24 роки, одружилися в 2005 році. Меланія Стала третьою за рахунком дружиною мільярдера, на час весілля їй було 34 роки. До цього вони були знайомі близько шести років.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply