|

Серпень 20, 2016

|

Ріо-2016. 14 змагальний день-25984

Поміж радісних для України новин, що надійшли 20 серпня, стала та, що стосувалася Ганни Різатдінової. Олімпійські Ігри добігають кінця, відповідно вичерпуються комплекти ще не розіграних нагород. Один з них чекає на кращих у фіналі багатоборства з художньої гімнастики. Ганна увійшла до нього, зайнявши третє місце у кваліфікаційних змаганнях. Хоча твердять, начебто спорт поза політикою, є тут нюанс, пов’язаний з російською агресією в Україні. Ганна Різатдінова – кримська татарка і українська патріотка. Незадовго до поїздки у Ріо її відвідала переможниця цьогорічного конкурсу «Євробачення» Джамала. І благословила   землячку на успіх. Чекаємо і віримо!

А напередодні шлях збірної України до нагород у синхронному плаванні заступили не суперниці, а судді. Вони виявилися до наших навдивовижу прискіпливими. У підсумку маємо 4 місце. Зате зберігають шанси на медалі два українські екіпажі човнярів. У фіналі веслування на байдарках-четвірках (дистанція – 500 метрів) виступить квартет у складі Марія Повх, Світлана Ахадова, Анастасія Тодорова та Інна Грищун. У попередньому заїзді вони зайняли друге місце.  До завершальної стадії змагань каное-двійок на 1000 метрів вийшли Дмитро Янчук і Тарас Міщук. У півфіналі вони фінішували першими.