Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Матвій Ганапольський повернувся на Батьківщину

Автор:

|

Липень 20, 2016

|

Рубрика:

Матвій Ганапольський повернувся на Батьківщину

Gan3

У середу, 20 липня, стало відомо, що журналіст Матвій Ганапольський отримав українське громадянство. Першоджерело інформації – голова Адміністрації Президента Борис Ложкін, який написав на своїй сторінці у мережі Facebook: «Наприкінці робочого дня поспілкувався з Матвієм Ганапольським. Привітав його з отриманням українського паспорта. Обмінялися думками про розвиток українських ЗМІ».

Матвій Ганапольський народився у Львові, вчився тут у школі, однак тривалий час жив у Росії.  З 1991 року розпочав творчу діяльність на радіостанції «Ехо Москви», з якою продовжує співпрацювати. Ніколи не приховував любові до України. Не раз демонстрував це у своїх програмах. З березня 2016 року веде шоу «Ранок із Матвієм Ганапольським» на українському «Радіо-Ера». Зрозуміло, що після початку російської інтервенції в Україні життя популярного журналіста у Москві відчутно ускладнилося. А після того, як він в радіоефірі назвав російський патріотизм «смердючим», стало зовсім незатишним.

Безперечно, для російської опозиційної преси це втрата. Зате в Україні стало на одного високопрофесійного журналіста більше.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...