Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Масові мітинги турецької опозиції

Автор:

|

Червень 23, 2018

|

Рубрика:

Масові мітинги турецької опозиції

Кандидат у президенти Туреччини від Народно-республіканської партії (НРП) Мухаррем Індже і його прихильники провели у суботу, 23 червня, масштабну акцію в стамбульському районі Малтепе. Завтра в країні відбудуться президентські і парламентські вибори.

Автобус політика не зміг відразу проїхати на мітинг через велике число присутніх. Відтак захід розпочався з годинним запізненням. Аналогічні акції напередодні відбулися в Анкарі та Ізмірі. Мухаррем Індже попередив, що якщо 24 червня перемогу здобуде чинний президент Реджеп Таїп Ердоган, турецька ліра ще більш знеціниться, ціни зростуть, а проблема з 3,5 млн сирійських біженців так і не буде вирішена. За оцінками експертів, високі рейтинги кандидата від НРП дають опонентам нинішнього турецького лідера надію на те, що Реджеп Таїп Ердоган не буде обраний у першому турі.

Окрім того, 23 червня стало відомо, що на північному заході Туреччини взята під варту німецька співачка з курдськими корінням Хозан Джане. Вона брала участь у виборчій кампанії прокурдської Партії демократії народів. За даними курдських ЗМІ, приводом для арешту стали публікації співачки в соціальних мережах.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply