Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Масові акції захисників тварин

Автор:

|

Жовтень 15, 2017

|

Рубрика:

Масові акції захисників тварин

У неділю, 15 жовтня, відбувся всеукраїнський марш за права тварин. Акція мала скоординований характер, про свою готовність приєднатися до неї завчасно заявили активісти 17-ти великих міст країни.

Вже надійшли повідомлення про успішне завершення маршу в Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові і Києві. Його учасники вийшли на вулиці, щоб привернути увагу як влади, так і громадян держави, до необхідності гуманного поводження з тваринами. Люди несли тематичні плакати й транспаранти, а також скандували гасла: «За гідне покарання для живодерів!», «За справжні закони на захист тварин!», «Захист тварин – справа честі людей» та інші.

Започатковано також збір підписів під «Універсалом за права тварин». За словами організаторів, марш покликаний об’єднати зоозахисну спільноту та «заявити владі і громадськості, що тисячі українців готові боротися за гуманність і права тварин».

У серпні Президент України Петро Порошенко підписав закон, де регламентовано суворіше покарання за правопорушення проти тварин. Однак зоозахисники вважають, що чинні українські закони все ж занадто м’які до тих, хто кривдить живих істот.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply