Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Масова евакуація з Південної Кароліни

Автор:

|

Вересень 11, 2018

|

Рубрика:

Масова евакуація з Південної Кароліни

У вівторок, 11 вересня, інтернет-видання «Deutsche Welle» повідомляє, що на атлантичне узбережжя США насувається потужний буревій «Флоренс». Аби не наражати людей на небезпеку, влада штату Південна Кароліна заявила про необхідність евакуювати мільйон мешканців. У Північній Кароліні тимчасово покинути свої будинки запропонували 50 з лишком тисячам осіб. Надзвичайний стан оголошено також у штатах Вірджинія і Меріленд.

Національний ураганний центр (NHC) в Майамі охарактеризував «Флоренс» як «вкрай небезпечний великий буревій». За п’ятибальною шкалою Саффіра-Сімпсона його віднесено до четвертої категорії (найсильніша – п’ята). Швидкість вітру може досягати 220 кілометрів на годину. За останні 30 років «Флоренс» стане найсильнішим буревієм у Північній і Південній Каролінах. Не виключено, що він буде супроводжуватися тривалими зливами і повенями. Місцеві жителі масово закуповують питну воду, спустошуючи магазини.

Президент США Дональд Трамп 11 вересня через соціальні мережі запевнив, що Федеральний уряд готовий надавати допомогу цілодобово.

Світлина Reuters: підготовка до буревій у Південній Кароліні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply