Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Масова акція медиків у Києві

Автор:

|

Вересень 19, 2017

|

Рубрика:

Масова акція медиків у Києві

Повідомлення про неї почали надходити у вівторок, 19 вересня, ще від ранку. Перш за все, правоохоронці перекрили вулицю Грушевського і встановили рамки металошукачів. На Європейській площі та площі Слави швидко утворилися величезні затори транспорту. І все це через мітинг медиків, які протестують проти медичної реформи. У соцмережах саркастично зауважують, що подібних заходів під час недавніх протестів власників автомашин із закордонною реєстрацією не вживали. Очевидно, акція інтелігенції є небезпечнішою для влади.

Як твердять поінформовані джерела – це найбільш масова маніфестація медиків і медичних профспілок. Наперед оголосили, що у ній візьмуть участь до 7 тисяч осіб. Однак візуально складається враження, що прийшло більше небайдужих. Офіційно оголошено, що з цього приводу залучено 3,5 тисячі поліцейських і працівників Нацгвардії. Вони здійснюють, за словами речниці поліції Києва Оксани Блищик, «поверхневу перевірку».

За останніми даними демонстранти скандують: «Ми вимагаємо зустрічі з прем’єр-міністром». Вони хочуть висловити Володимиру Гройсману свої вимоги. Йдеться про заробітну платню та повернення боргів з оплати праці, а також про соціальний захист та низку інших питань. Колона протестувальників розташувалася під приміщенням Верховної Ради. Медики вимагають призначення міністра охорони здоров’я.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply