Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Марін Ле Пен – лідер рейтингів популярності

Автор:

|

Листопад 20, 2016

|

Рубрика:

Марін Ле Пен – лідер рейтингів популярності

1120___05-1

Очільниця ультраправої французької партії «Національний фронт» за підсумками дослідження, проведеного компанією Ipsos з огляду на президентські вибори у Франції, значно випереджає найближчого конкурента.  Вона отримала на 29% більше, ніж екс-президент Ніколя Саркозі. Про це пише 20 листопада The Independent. А ще порівняно недавно різниця становила 8%. За висновком видання, зростання  популярності Марін Ле Пен, як і перемога Дональда Трампа на президентських виборах в США та вихід Великобританії з Євросоюзу, свідчить про зростання попиту на популізм загалом у світі.

Ставлення до «Національного фронту» журналістів та експертів залежить від ступеню їх заангажованості. Доводилося, наприклад, зустрічати таке визначення – головна проросійська партія Західної Європи. Була навіть інформація про фінансову підтримку з Москви та ще й у значних обсягах. Натомість кремлівська пропаганда ніколи не називає очолювану Марін Ле Пен політичну силу ультраправою. Лише характеризує як опозиційну партію, що ратує за консервативні цінності, обмеження міграції та протидію євроінтеграції.

Свого часу у відповідь на запитання «Євроньюс» про ставлення до Володимира Путіна, Марін Ле Пен відповіла: «…Захоплююсь тим, що він зумів повернути великій нації, яка піддавалася і приниженням, і переслідуванням у 70-і роки, почуття гордості і радість життя».

А на сайті obozrevatel.com ще рік тому було оприлюднено лаконічну статтю, уривок з якої ми наводимо: «Радикали – це давній інструмент впливу радянських спецслужб, який залишився у спадщину росіянам, і він активно експлуатується». Сперечатися не будемо. Однак насторожує інше. Допис проілюстровано світлиною не надто доброї якості, де біля пані Ле Пен стоїть чоловік, подібний на Олега Тягнибока. Фейк, монтаж, провокація чи реальний факт? Пролити світло тут може лише прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply