Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Маніпуляція Кремля з миротворцями провалилася

Автор:

|

Вересень 09, 2017

|

Рубрика:

Маніпуляція Кремля з миротворцями провалилася

Як відомо, Володимир Путін погодився з планом розміщення миротворчого контингенту ООН на Донбасі, але висловився у таких формулюваннях, що перетворювали добрі наміри на фарс. Вочевидь, він усвідомлював, що пропонує світовій спільноті чергову краплену карту. А тому розпорядився якнайшвидше скерувати до Ради Безпеки ООН російський проект резолюції. Чим це завершилося, повідомив 9 вересня «Укрінформ».

Агенція навела слова постійного представника України при ООН Володимира Єльченка: «На сьогодні практично жоден із членів Ради Безпеки, крім власне Росії, не висловився на користь їхніх ідей. Дехто просто промовчав. А переважна більшість сказала, що не бачить жодного сенсу в роботі над саме таким форматом, що його пропонує Москва». Це сказано дипломатичною мовою. А фактично бачимо повний провал російської спроби маніпулювати миротворцями.

Є ще одна новина на цю тему. Про неї повідомляє у суботу українська служба ВВС з посиланням на заступника голови президентської адміністрації Костянтина Єлисєєва. А він заявив, що делегація України передала на розгляд Радбезу свій проект резолюції про розміщення миротворців на Донбасі».

About Author

news

  • Федор Иванов

    Не проскочила у животного гитлера-хуйла многоходовочка .Все уже давно всё понимают .