Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 7, 2020

Мальтійський візит Петра Порошенка

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

Мальтійський візит Петра Порошенка

Він виявився дуже плідним на важливі зустрічі та перемовини. Нагадаємо, що Президент України прибув на Мальту для участі у розширеному саміті Європейської народної партії. Однак, як прийнято віднедавна говорити, «на полях» партійного форуму вдалося здійснити чималий обсяг дипломатичної роботи. Отож четвер, 30 березня, видався для глави Української держави дуже напруженим.

Перш за все було висловлено повагу господарям – Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Мальта Марією-Луїзою Колейро Прекою.

Дуже насиченим виявилося спілкування з Президентом Європейської народної партії Джозефом Долем. Співрозмовники домовилися про посилення міжнародного тиску на Росію, необхідність якого зростає через ескалацію загострення на Донбасі. Йшлося й про  збереження антиросійських санкцій аж до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Окрім того, відбулися зустрічі Президента України з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні, Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, Прем’єр-міністром Іспанії Маріано Рахоєм, Прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем, Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом.

Світлина: перемовини Петра Порошенка з Президентом Європейської народної партії Джозефом Долем.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply