Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Мальта стала набагато ближчою до України

Автор:

|

Жовтень 17, 2017

|

Рубрика:

Мальта стала набагато ближчою до України

Таку думку висловив у вівторок, 17 жовтня, Президент Петро Порошенко. Цього дня  в Україні перебувала з державним візитом Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека. Після урочистої церемонії зустрічі високої гості, відбулися двосторонні переговори, які прес-служба Глави нашої держави охарактеризувала як надзвичайно ефективні.

Під час спільної прес-конференції відзначено створення сприятливих умов для активізації співпраці з дуже широкого кола питань. Петро Порошенко зазначив, що лише за вісім місяців поточного року товарообіг між Україною та Мальтою зріс на рекордних 26%. «Мені приємно констатувати, що Мальта – держава, надійний партнер України, Європейського Союзу, стала набагато ближчою до України. І це має не просто символічний, а й дуже практичний зміст», – сказав Президент України.

Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека, подякувала за теплий прийом та гостинність і назвала свій візит до України історичним. При цьому наголосила: «Ми маємо використати цей унікальний момент. Нам потрібно значно посилити нашу співпрацю».

Президенти двох держав взяли участь в українсько-мальтійському бізнес-форумі, під час якого підписана Угода про створення українсько-мальтійської ділової ради.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply