Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Майже $ 13 мільйонів для фонду We Love Manchester

Автор:

|

Червень 05, 2017

|

Рубрика:

Майже $ 13 мільйонів для фонду We Love Manchester

Таку суму вдалося зібрати на концерті солідарності з жертвами недавнього теракту в Манчестері. Американське видання Variety у понеділок, 5 червня, повідомило, що протягом прямої трансляції концерту додатково були зібрані $ 2,6 млн. Вони додалися до понад $ 9 млн, отриманих до початку концерту.

Нагадаємо, що цей благодійний концерт був організований американською співачкою Аріаною Ґранде у Манчестері на підтримку жертв теракту, що стався після її ж концерту 22 травня. У неділю ввечері у тригодинному шоу One Love Manchester, окрім самої Аріани, виступили Кейті Перрі, Роббі Вільямс, група Black Eyed Peas, Джастін Бібер, група Coldplay, Майлі Сайрус, Фаррелл і інші зірки поп-музики. На концерт прийшли 50 тисяч глядачів, а пряму трансляцію дивилися мільйони. Глядацька квота досягла майже 50 відсотків, пише BBC, тому концерт вже назвали найпопулярнішою телепрограмою 2017 року на британському телебаченні. Виручені кошти будуть скеровані до фонду допомоги жертвам теракту.

Концерт пройшов в умовах підвищених заходів безпеки. За порядком пильнували сотні поліцейських, багато з яких були озброєні автоматами.

Вибух 22 травня на «Манчестер Арені» забрав 22 життя, ще 75 осіб були поранені. Відповідальність за злочин взяло на себе терористичне угрупування «Ісламська держава», За даними слідства, теракт скоїв 22-річний Салман Абеді, який готувався до нього близько року. Слідчі вважають, що смертник діяв не сам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply